Про нас

Піцерія «Pronto Pizza» — для нас це не просто бізнес! Ми любимо справу, якою займаємось, живемо нею і щодня працюємо над тим, щоб робити вас, наших клієнтів, щасливішими.

Наша піцерія розширює свої кордони. І тепер, ми в Умані! Якщо бажаєте смачно та за доступною ціною посмакувати справжньою ароматною піцою, тоді всі дороги ведуть до «Pronto Pizza». У нас ви зможете не тільки скуштувати гарячу та апетитну піцу, але й відчути приємну атмосферу у нашому закладі та всі переваги безкоштовної доставки.

Хоча ми й на початковому етапі розвитку нашого закладу, але впевнені, що рухаємось у правильному напрямку. Адже ми набирались досвіду у наших колег з Івано-Франківська (купили франшизу мережі піцерій «Pronto Pizza»), які вже більше 7-и років працюють у цій сфері і, справді, є професіоналами своєї справи! Звісно, за короткий час ми не могли перейняти увесь досвід компанії «Pronto Pizza», тому ми доклали чимало зусиль для того, щоб зрозуміти всі нюанси роботи, зокрема плюси й мінуси (адже ніхто не ідеальний).
Наші друзі з Івано-Франківщини допомогли нам збагнути, які переваги потрібно використовувати у роботі, але найголовнішою нашою перевагою є бажання принести задоволення клієнтові та подарувати момент радості від смачної піци та вчасної доставки.

«Pronto Pizza» може ще довго і багато писати про свої переваги, але ж ви прийшли сюди, тому що хочете смачної гарячої піци, чи не так? Тому радимо вам один раз спробувати і переконатись, ніж сто разів прочитати це, залишаючись голодним!

Вибрати піцу Вибрати роли